Vetosporin-Aktiv

  • Jedná se o krmnou přísadu pro zvířata ( vhodná pro jakýkoliv druh zvířat: skot, prasata, drůbež, psy, kočky, ryby, včely, aj.)
  • Vetosporin-Aktiv je preventivně-léčebné probiotikum, které zlepšuje imunitu, stravitelnost krmiv a užitkovost.
Složení: 1 g krmné probiotické směsi obsahuje nejméně 1x108 CFU bakterií Bacillus subtilis (senný bacil) 11B a 12B, sorbovaných na aktivním uhlí. Aplikuje se prostřednictvím krmiva.
 
Vetosporin-Aktiv poskytuje nejen účinnou prevenci dyspepsie u mladých a dospělých zvířat, ale má také širokou škálu dalších prospěšně-preventivních funkcí. Ničí toxiny, potlačuje plísně, pomáhá lepšímu vstřebávání živin z krmných dávek, zvyšuje chuť k žrádlu, zvyšuje příjem sušiny. Stimuluje metabolické procesy, regeneruje játra a má pozitivní vliv na celou trávicí soustavu. Také pomáhá s tvořením protilátek po vakcinaci, zvyšuje aktivitu makrofágů a neutrofilů při zánětlivých procesech, při poruchách výživy nebo antibiotické léčbě. 
 
Užíváním Vetosporinu-Aktiv se omezuje používání jakýchkoliv antibiotik, vidíme zlepšování imunity po velmi krátkém čase používání. Jedná se o přírodní produkt, proto má velké využití v oblasti ekologického zemědělství. 
 
Vetosporin-Aktiv se přidává do krmných směsí zvířat. Při míchání do krmiva se bezproblémově rovnoměrně rozprostírá. Jak bylo zmíněno, již po prvních dnech používání v krmení se jeho účinek dostavuje. Je kompatibilní a slučitelný s léčivy (včetně antibiotik a kokcidiostatik, atd.), i dalšími krmnými přípravky. Své vlastnosti nemění při granulaci, zahřátí na 80°C, ochlazení. Nemá žádné negativní účinky, žádné kontraindikace. Na závěr je třeba dodat, že umožňuje ekologicky čistou produkci, výrazně snižuje náklady na léčbu zvířat.
 
Karolína Grbavčic
PROBIOTIK CZ s.r.o.
Kontaktní informace

PROBIOTIK CZ s.r.o.
Svitavská 1479/24
571 01 Moravská Třebová
Česká Republika

tel.: +420 461 311 036
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OZ Karolína Grbavčic
tel.: +420 724 340 965